پرداخت سالیانه %20 تخفیف!

فروش ویژه
پشتیبانی از
وردپرس
Hubspot
جوملا
دروپال
Wix
شاپفای
مجنتو
Typeo3

دیگر عوامل کلیدی در امنیت شبکه های بی سیم حفاظت از رمز عبور است. در حالت ایده آل، شبکه های کسب و کار، چه به صورت بی سیم و چه غیر، باید توسط احراز هویت چند منظوره، با استفاده از چیزهایی مانند فن آوری کنترل دسترسی کارت هوشمند، محافظت می شود. شما همچنین باید سیاست های رمز عبور قوی برای همه کارکنان داشته باشید.

 

برای شبکه های مشتری جداگانه اطمینان حاصل کنید که رمز عبور قوی استفاده می شود. در حالت ایده آل، شما باید این کلمات عبور را به طور مرتب تغییر دهید، اما بسیاری از مشتریان آن را ترجیح می دهند در صورتی که گوشی های هوشمند خود هر بار که از آنها بازدید می کنند، به طور خودکار وصل شوند و این برای استفاده از بازاریابی و جمع آوری داده ها برای مکان ها مفید است.

 

به همین دلیل، شما نیاز به اجرای کلمات عبور قوی دارید. برای کسانی که دسترسی راه دور به شبکه کسب و کار را ارائه می دهند، یکی از ایمن ترین چیزهایی که می توانید انجام دهید این است که VPN را راه اندازی کنید و اطمینان حاصل کنید که در صورت امکان داده ها رمزگذاری می شوند.

 

۴) کارکنان را برای امنیت شبکه آموزش دهید

بنیادیترین آموزش کارکنان، آموزش القایی برای کارکنان جدید است که نیاز به یادگیری در مورد نحوه مدیریت فناوری اطلاعات و حفظ امنیت در درون شرکت شما دارند. آنها باید درباره تهدیداتی که با آنها مواجه می شوند، اقداماتی که شما انجام می دهند و تعهدات خود در حفظ محیط امن، مطلع باشید.

 

این شامل همه چیزهایی است که از چشم انداز ایمیل های پر جنب و جوش، متوقف کردن بچه ها بازی های بازی در لپ تاپ شرکت، به موارد جدی تر در مورد دست زدن به اطلاعات شخصی است. به عنوان تهدید جدید ظاهر می شود، جلسات به روز رسانی باید ارائه شود تا آنها را از پیشرفت مطلع سازد.

در ادامه زنجیره ای، کارکنان و مدیران فناوری اطلاعات باید از اهمیت نقش آنها آگاه باشند و به منظور رعایت مقررات امنیتی و مواردی که باید در مورد نقض انجام شود، چه رویه هایی باید دنبال شود.

 

۵) از بهترین ابزارها استفاده کنید

استفاده از ابزارهای مناسب یکی از مهمترین جنبه های حفظ امنیت شبکه شماست. این شامل استفاده از فایروال ها به درستی پیکربندی شده، نرم افزارهای مخرب و آسیب پذیری، پشتیبان گیری از راه دور، گواهینامه های SSL، رمزگذاری ایمیل و هرزنامه های ایمیل و فیلتر کردن ویروس است.

 

اگر شما پرداخت های آنلاین را قبول می کنید، شما همچنین باید PCI سازگار باشد یا از ارائه دهنده خدمات با یک سرور مجازی سازگار با PCI استفاده کنید. اگر امنیت شبکه شما توسط یک ارائه دهنده خدمات میزبانی شده باشد، اکثر این ابزارها باید به عنوان بخشی از خدمات خود به عنوان بخشی از بسته شما یا به عنوان یک افزودنی در دسترس باشند.

 

نتیجه

نیاز به امنیت از همیشه مهم تر است. فروش ابزارهای هک در وب تاریک به این معنی است که تعداد باندهای جنایتکار در طول چند سال گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته و تهدیدات جدید هر روز کشف شده است. امیدوارم، اقداماتی که در اینجا نشان داده ایم شما را قادر می سازد تا سیستم های خود را بدون نیاز به صرف ثروت در این فرآیند حفظ کنید.

نگارنوین

اولین و بزرگترین مرکز ارائه دهنده سرورهای مجازی ، اختصاصی ، دامنه ، هاست و طراحی سایت و گرافیک در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *