پرداخت سالیانه %20 تخفیف!

فروش ویژه
پشتیبانی از
وردپرس
Hubspot
جوملا
دروپال
Wix
شاپفای
مجنتو
Typeo3

حملات Cyberat یک تهدید واقعی و خطرناک برای کسب و کارهای هر اندازه هستند. مجرمان اهمیتی نمی دهند که آیا شما یک لباس شخصی یا چند ملیتی هستید، اگر آسیب پذیری داشته باشید، آنها به دنبال بهره برداری از آنها هستند. پس چگونه امنیت شبکه را بهبود می دهید و ارزان می کنید؟ در این پست، ما به طیف وسیعی از روشها برای ایجاد کسب و کار شما ایمن تر خواهیم پرداخت، بدون اینکه نیاز به صرف ثروت کوچک در روند داشته باشیم.

 

۱٫ درباره مسائل امنیتی مطلع شوید

اگر میخواهید یک قدم جلوتر از مجرمان باشید، امنیت اطلاعات ضروری است. اگر تهدیدات جدید و در حال ظهور وجود دارد، می خواهید در مورد آنها به زودی اطلاع دهید تا بتوانید اقدامات لازم را برای محافظت از سیستم های خود انجام دهید. به همین دلیل، شما باید اطمینان حاصل کنید که به روز رسانی های امنیتی از سخت افزار و نرم افزارهای شما مشترک شوید و اطمینان حاصل کنید که آنها را بخوانید. این به شما چیزی جز زمان نمی دهد بلکه می تواند به شما اطلاعات حیاتی در مورد آسیب پذیری هایی که ممکن است سرور مجازی داشته باشد و نحوه محافظت از شرکت خود در برابر آنها، مانند پچ یا تغییر تنظیمات بدهید.

 

۲٫ نرم افزار را به روز نگه دارید

آسیب پذیری ها در همه زمان ها در نرم افزار یافت می شود. هکرها به طور مداوم به دنبال راه های جدید برای شکستن و در پاسخ، توسعه دهندگان برنامه منتشر به روز رسانی برای بستن حفره های امنیتی. اگر هر یک از برنامههایی که استفاده میکنید دارای یک بروزرسانی هستند، بنابراین از لحاظ امنیتی بسیار مهم است، که در اسرع وقت به روز میشوند. هر چه دیگر آنها را ترک کنید، احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به یک قربانی دارید.

 

خوشبختانه، بسیاری از برنامه های کاربردی را می توان به صورت خودکار به روز رسانی کرد. از سیستم عامل ها در لپ تاپ های کارکنان شما به پلاگین های وب سایت، تنظیم به روز رسانی خودکار به این معنی است که شما هرگز نباید فرآیند را به صورت دستی مدیریت کنید و سیستم خود را در اسرع وقت به روز رسانی ها محافظت کنید. اگر شما دارای یک راه حل مدیریت شده IT هستید، مانند اشتراک گذاری، سرور مجازی برج میلاد ، سرور اختصاصی و هاست ، ارائه دهنده میزبانی وب خود را به روز رسانی سیستم عامل خود و پچ برای شما خواهد کرد.

 

۳٫ مدیریت شبکه های بی سیم امن

بسیاری از شرکت ها از اتصال بی سیم استفاده می کنند و مخصوصا برای کسانی که مشتریان را می خواهند که از اتصالات Wi-Fi در محل خود استفاده می کنند، مخصوصا هتل ها و مراکز خرید، بسیار مهم است. یکی از اولین اقدامات امنیتی شما باید راه اندازی و امنیت شبکه های مختلف Wi-Fi برای استفاده از کسب و کار و استفاده از مشتری است. شما نمیتوانید تضمین کنید که همه مشتریان شما به طور ایمن از اینترنت استفاده میکنند؛ نگه داشتن امنیت شبکه های جداگانه به این معنی است که مشتری یک ویروس را دریافت می کند، نمی تواند به عملیات تجاری شما گسترش یابد.

با ادامه مطلب در پست بعدی با ما همراه باشید!

نگارنوین

اولین و بزرگترین مرکز ارائه دهنده سرورهای مجازی ، اختصاصی ، دامنه ، هاست و طراحی سایت و گرافیک در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *