پرداخت سالیانه %20 تخفیف!

فروش ویژه
پشتیبانی از
وردپرس
Hubspot
جوملا
دروپال
Wix
شاپفای
مجنتو
Typeo3

امروز با شما هستیم با مقاله مفید تحت عنوان روش های جلوگیری از اتک پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

DDoS در نگاه
اکنون سرورهای وب مشهور روزانه هک می شوند و مورد حمله قرار می گیرند. حتی اگر غول های صنعت آنلاین در برابر هک ها آسیب پذیر باشند ، تقصیر این هاست های فروتن وب چیست؟ حملات سایبری مانند حملات DDOS برای سرور بسیار مضر و فاجعه بار است و حتی در صورت دستیابی به سرورهای دیگر از سرور میزبان پایه ، بسیار مخرب تر است.

تعمیر ماشین لباسشویی هشتگرد

ما باید چه کاری بکنیم؟
ما باید خطر حملات DDOS را بفهمیم و چگونه می توانیم از آنها محافظت کنیم تا از مشتریان خود محافظت کنیم ، که می توانند از مشتریان خود در برابر اثرات چنین شیوع محافظت کنند.

DDOS Attack و حفاظت DDOS چیست؟
DDoS مخفف Distribution Denial-of-service است.
DDOS

سرور مجازی برج میلاد

آیا ما تا به حال فقط یک صفحه وب پیدا کرده ایم تا خطایی نشان داده شود یا نمایش داده شود که در دسترس نیست؟ بیشتر سرورها دارای حداکثر پهنای باند یا ظرفیت هستند. مهاجمین DDOS این سرورها را آب می کنند و سعی می کنند از کل پهنای باند استفاده کنند. هنگامی که از پهنای باند سرور در دریچه گاز کامل استفاده می شود ، دیگر نمی تواند بازدید کننده دیگری را بپذیرد. با حمله DDOS ، سرورها را با مراجعه کنندگان / ربات های جعلی سرخ می کند و این امر مانع از استفاده اصلی بازدید کنندگان اصلی از صفحات وب موجود در سرور وب می شود.

چگونه از حملات DDOS جلوگیری کنیم؟

محافظت از DDOS
از چندین روش محافظت استفاده کنید
برای محافظت از مشتری های خود به روشی بهتر ، استفاده از روش های محافظت چندگانه است. شما باید بتوانید در اسرع وقت حمله DDOS را شناسایی کنید. داشتن پهنای باند بیش از حد موردنظر شما می تواند به چنین حملاتی کمک کند. با وجود داشتن پهنای باند اضافی ، مهاجم با داشتن ظرفیت کامل سرور ، کل پهنای باند را پر خواهد کرد. اما اگر ۶۰۰٪ از پهنای باند را در دسترس داشته باشید ، یک حمله DDOS به تدریج همه آن را آب می کند. در صورت داشتن پهنای باند بیش از حد ، زمان بیشتری را برای شناسایی و جلوگیری از وقوع حمله در اختیار شما قرار می دهد.

تعمیرات ماشین لباسشویی شهریار

از خدمات کاهش دهنده استفاده کنید
خدمات کاهش می تواند در نظارت بر ترافیک وب سرور شما در شناسایی و دفاع از حملات DDoS کمک کند. انواع مختلفی از ارائه دهندگان خدمات کاهش می یابد. اگر مشتری های زیادی دارید که به خدمات میزبانی شما بستگی دارند ، احتمالاً سرمایه گذاری در چنین امنیتی بسیار عاقلانه است. این سرویس ها در شناسایی بسته های مخرب ، تغییر مسیر مجدد آنها و حذف آنها قبل از سرخ شدن سرور شما و گسترش به مشتری شما کمک می کنند. حملات DDoS دائما در حال تغییر است ، و خدمات کاهش می یابد معمولاً در صدر آخرین روشهای دفاعی در برابر حملات در حال تحول قرار دارند.

روش های جلوگیری از اتک

تبریک می گوئیم روش های جلوگیری از اتک به پایان رسید با آموزش های بعدی با ما همراه باشید.

نگارنوین

اولین و بزرگترین مرکز ارائه دهنده سرورهای مجازی ، اختصاصی ، دامنه ، هاست و طراحی سایت و گرافیک در ایران


1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *