پرداخت سالیانه %20 تخفیف!

فروش ویژه
پشتیبانی از
وردپرس
Hubspot
جوملا
دروپال
Wix
شاپفای
مجنتو
Typeo3

IPS چیست

خدمات پیشگیری از نفوذ (IPS)
نظارت بر کلیه ترافیک سرورهای ورودی و خروجی و استفاده از آن داده ها برای شناسایی و مسدود کردن آسیب پذیریهای شناخته شده. نه فقط برای cloud بلکه برای سرورها در هر نقطه و هر کجا.

یک سرویس پیشگیری از نفوذ – یا IPS – یک عنصر مهم امنیتی در هر استراتژی عمیق دفاعی برای تأمین امنیت محیط ابری است. این کمک می کند تا با محافظت در برابر آسیب پذیری های شناخته شده و ناشناخته در بیش از ۱۰۰ برنامه و سیستم عامل ، از استمرار تجارت اطمینان حاصل کنید. این بدان معناست که می توانید بدون نگرانی در مورد از دست دادن درآمد یا خرابی به دلیل فعالیت های مخرب ، روی رشد کسب و کار خود و آنچه محصول یا خدمات شما را منحصر به فرد برای مشتریان می کند متمرکز شوید.

CenturyLink Cloud IPS از فن آوری پیشرو در صنعت Trend Micro بهره می برد ، که از نماینده نصب شده روی ماشین مجازی (VM) یا سرور میزبان شما استفاده می کند که مانیتور آن دستگاه برای فعالیت مشکوک است. اگر یک آسیب پذیری شناسایی شود ، سیستم آن را وارد می کند ، ممکن است آن را مسدود یا متوقف کند و بر اساس خط مشی IPS گزارش می دهد. یک خط مشی پیش فرض برای هر میزبان اجرا می شود که سپس بر اساس سیستم عامل میزبان و برنامه های نصب شده به طور خودکار تنظیم می شود.

نکات برجسته
جلوگیری از اختلال در برابر آسیب پذیری
از اختلال جلوگیری می کند
با محافظت از آسیب پذیری های شناخته شده و ناشناخته در بیش از ۱۰۰ برنامه کاربردی و بسیاری از سیستم عامل های استاندارد ، از جلوگیری از اختلال در تجارت و از دست دادن درآمد یا بهره وری کمک می کند.

عملکرد مداوم
استراتژی دفاعی
سرویس پیشگیری از نفوذ (IPS) یک عنصر مهم امنیتی در استراتژی های عمیق دفاعی هر شرکت برای تأمین امنیت سرورهای خود ، در هر کجا که باشد ، می باشد.

عملکرد مداوم
انطباق
یک سرویس پیشگیری از نفوذ (IPS) یک عنصر ضروری برای برآورده سازگاری با امنیت مانند PCI DSS است.

عملکرد مداوم
استقرار سریع ، آسان
با تهیه IPS بر روی یک ماشین مجازی یا سرور فلزی لخت در سکوی ابری ما از طریق Blueprints فقط با چند کلیک ، استقرار سریع و آسان را تجربه کنید. یا آن را با استفاده از یک خط فرمان واحد برای سرورهای فیزیکی یا ابری در CenturyLink Cloud یا خاموش نصب کنید.

اطلاعیه های تهدید در زمان واقعی
اطلاعیه های تهدید در زمان واقعی
اطلاعیه های تهدید در زمان واقعی با اطلاعات مربوط به رویدادها و سیاهههای مربوط به فعالیت به شما امکان می دهد ببینید که چه چیزی مورد هدف قرار گرفته است ، همچنین چگونگی و آنچه به طور خودکار جلوگیری شده است.

IPS چیست

استفاده از آن در هر کجا
هرجای دنیا / همه جا استقرار
IPS را بر روی سرورهای خود در هر کجا که هستید ، روی هر سرور فیزیکی یا هر ابر قرار دهید تا زمانی که سیستم عامل سرور یک نسخه پشتیبانی شده باشد و ترافیک شبکه به زیرساخت های مدیریت ما مجاز باشد.

رهبر صنعت حمایت کرد
رهبر صنعت حمایت کرد
خدمات ما از مؤلفه IPS Trend Micro Deep Security Suite ساخته شده و پشتیبانی شده توسط Trend Micro ، یک رهبر شناخته شده صنعت در راه حل های امنیتی فناوری اطلاعات کمک می کند.

اصلاحات و افزودنیها
اصلاحات و افزودنیها
طرح خدمات پیشگیری از نفوذ برای نصب و فعال سازی سرویس در دستگاه های مجازی مستقر در بستر Cloud Platform ما است. سایر برنامه ها و API ما برای تغییر در نصب موجود است.

اسکن روزانه
اسکن روزانه
هر سرور با سرویس پیشگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان ما – در هر کجا که واقع شده است – روزانه اسکن می شود و مشخصات امنیتی بر اساس برنامه های نصب شده و سیستم عامل شناسایی تنظیم می شود.

IPS چیست

امکانات
نصب و راه اندازی
در CenturyLink Cloud Platform: تهیه طرح با تنها چند کلیک به شما امکان می دهد تا سریعاً از طریق درگاه کنترل CenturyLink Cloud Control ، عامل IPS را بر روی VM خود نصب کنید.
همه جا و هرجای دیگری: ارائه خط فرمان تنها عامل IPS را بر روی هر سرور شما در هر نقطه نصب می کند. بله ، در هر نقطه – هر ابر (CenturyLink Cloud ، CenturyLink VPDC ، CenturyLink DCC ، هر ابر خصوصی ، AWS ، لاجوردی و غیره) یا حتی روی سرورهای فیزیکی ، حتی اگر سیستم عامل سرور نسخه پشتیبانی شده باشد و ترافیک شبکه مجاز باشد به زیرساخت های مدیریتی ما در بسیاری موارد ، فقط یک خط کد است و شما هر جا که بخواهید ، به طور خودکار از پیشگیری از حمله جلوگیری می کنید.
امنیت
امنیت مجازی سازی با فعال کردن پیشگیری از نفوذ در سرورها ، مسدود کردن حملات شبکه و دسترسی به شبکه غیرمجاز و ارائه خدمات امنیتی به محیط های مجازی چند مستاجر و همچنین سرورهای فیزیکی.
هشدارها و محرکهای فعال را ارسال می کند و از شناسایی فعالیت های مشکوک یا مخرب جلوگیری می کند.
نماینده Trend Micro Agent را بر روی دستگاه میزبان شما – مجازی یا فیزیکی – نصب می کند تا در برابر آسیب پذیری در سیستم عامل ها و بیش از ۱۰۰ برنامه کاربردی محبوب تجاری محافظت کند.
داده های رویداد به مدت ۱۳ هفته برای کمک به برآورده کردن نیازهای حسابرسی و انطباق حفظ شدند.
پیکربندی
اسکن خودکار میزبان برای برنامه های تازه نصب شده هر ۲۴ ساعت ، و به روزرسانی های ویژه در سیاست حفاظت از برنامه های تازه نصب شده.
به روزرسانی های خودکار با تکه های جدید Trend Micro برای محافظت در برابر آسیب پذیری های جدید.
اعلان های رویداد را از طریق WebHook و ایمیل پشتیبانی می کند.
پشتیبانی از انتقال داده های رویداد ضبط شده به یک سرور syslog مشخص.
از سرویس های پیشگیری از نفوذ استفاده کنید
هکرها را خنثی کنید قبل از اینکه بتوانند سرورهای شما را فلج کنند
اسپم ها ، هکرها و بلک هات در اینترنت رونق می گیرند زیرا بسیاری از سرورها در معرض آسیب پذیری قرار می گیرند. مثل این است که اتومبیل خود را با کلیدهای موجود در احتراق قفل کنید. کدام دزد می تواند مقاومت کند؟ IPS با نظارت بر دستگاههای شما برای فعالیت مشکوک و مسدود کردن این ترافیک ، باعث جلوگیری از آسیب در سیستم شما می شود.

به نیازهای انطباق مانند PCI DSS و همچنین HIPAA ، HITECH ، NIST و SAS 70 آدرس می دهد
مشاغل با چالش های فزاینده ای در رابطه با رعایت مقررات ، حمایت از حریم شخصی خود و مشتری ، ضمن اطمینان از اعتماد مشتری و شریک در سازمان شما ، روبرو هستند. IPS یک راه حل مدیریت ریسک طراحی کرده تا متناسب با نیازهای تجاری باشد.

هزینه ها ، پیچیدگی ها و تنظیم مدیریت ریسک را کاهش دهید
انطباق مقرون به صرفه با اجازه دادن به تیم ما برای پیشگیری از نفوذ شما و همکاری با یک رهبر صنعت – Trend Micro – برای اطمینان از به روزترین امضاها برای نماینده IPS.

بگذارید تیم ما نظارت روزانه عملیاتی نمایندگان شما را کنترل کند
به متخصصین امنیتی اجازه دهید در حالی که نیروی کار شما روی تجارت اصلی شما متمرکز است ، بر این برنامه امنیتی نظارت داشته باشند. تیم ما اسکریپت ها را برای نصب عامل مدیریت می کند ، آن را اجرا می کند ، خط مشی پیش فرض شما برای سرور شما تنظیم و تنظیم می شود.

IPS چیست

IPS مبتنی بر میزبان ما را در هر سرور ، در هر کجا اجرا کنید
به منظور پشتیبانی از مشاغل زیرساختی شما می تواند از چندین مکان عبور کند. اکنون می توانید از خدمات پیشگیری از نفوذ ما برای محافظت از سرورهای خود در هر کجا که باشید استفاده کنید. روش های نصب ما به شما امکان می دهد یک لایه محافظت از امنیت را به سرورها در هر محیط اضافه کنید ، خواه در مرکز داده شما ، CenturyLink Cloud ما یا ابر دیگری در کل باشد.

IPS چیست

نگارنوین

اولین و بزرگترین مرکز ارائه دهنده سرورهای مجازی ، اختصاصی ، دامنه ، هاست و طراحی سایت و گرافیک در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *