پرداخت سالیانه %20 تخفیف!

فروش ویژه
پشتیبانی از
وردپرس
Hubspot
جوملا
دروپال
Wix
شاپفای
مجنتو
Typeo3

کلوکسو koloxo چیست؟

کلوکسو koloxo چیست؟ , کلو کسو چه چیزی می باشد , کنترل پنل کلوکسو , همه چیز درباره koloxo , درباره کلوکسو تعریف , سرور مجازی کلوکسو

امروز با شما هستیم با یه مطلب آموزشی دیگر تحت عنوان کلوکسو koloxo چیست؟ پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید!

Kloxo (که قبلاً با نام Lxadmin شناخته می شد) یک پانل کنترل میزبانی وب آزاد و منبع باز [۱] برای توزیع های Red Hat و CentOS Linux Linux بود. [۲] از اکتبر سال ۲۰۱۷ ، این پروژه با تعدادی از مشکلات حل نشده حفظ نشده است و وب سایت پروژه آفلاین است.

Kloxo به سرورهای میزبان اجازه می دهد تا ترکیبی از lighttpd یا Apache را با djbdns یا BIND اجرا کنند ، و یک رابط گرافیکی فراهم می کند تا بدون از دست دادن اطلاعات ، بین این برنامه ها جابجا شود. Kloxo Enterprise می تواند به صورت شفاف وب / پست / dns را از یک سرور که آپاچی را به Lighttpd دیگری در حال اجرا دارد منتقل کند. سابقاً این گزینه جایگزین رایگان خوبی برای کنترل پنل میزبان cPanel بود.

Kloxo با Installapp یکپارچه شده است ، که مجموعه ای از حدود ۱۳۰ برنامه وب است که می توانند در وب سایت های میزبان نصب شوند. این برنامه توسط Installatron [3] پشتیبانی می شود – یک برنامه نصب شخص ثالث (شبیه به Fantastico) به عنوان یک افزونه.

از اکتبر سال ۲۰۱۷ به نظر می رسد کل وب سایت LxCenter تنها مخزن GitHub (و برخی از چنگال ها) با آخرین تغییرات قابل توجه ۳ ساله باقی مانده است.

ویژگی های Kloxo-MR
سیستم عامل: Redhat / CentOS 5 و ۶ (۳۲bit و ۶۴bit) یا انواع آنها. همچنین Redhat / Centos 7 *)
صورتحساب: AWBS ، WHMCS ، HostBill ، TheHostingTool ، AccountLab Plus ، Blesta و BoxBilling (توجه: ادعای نویسنده صورتحساب)
وب سرور: Nginx ، Nginx-Proxy و Lighttpd-proxy ، Hiawatha ، Hiawatha-proxy و Httpd 24 ، در کنار Httpd و Lighttpd؛ همچنین سرور دوگانه و چندگانه *)
سرور Webcache: ماهی مرکب ، لاک الکل و ATS *)
php: Dual-php با php 5.3 / 5.4 به عنوان اولیه و php.2.2 به عنوان ثانویه. چند PHP *)
نوع PHP برای Apache: php-fpm_worker / _event و fcgid_worker / _event؛ در کنار mod_php / _ruid2 / _itk و suphp / _ کارگر / _event
سرور ایمیل: qmail-توستر به جای qmail ویژه (در حال انجام: تغییر از پیک-imap به کبوتر به عنوان imap / pop3) *)
بانک اطلاعاتی: MySQL یا MariaDB *)
مدیر پایگاه داده: PHPMyAdmin؛ مدیر ، MyWebSql و SqlBuddy به عنوان اضافی **)
Webmail: Afterlogic Webmail Lite ، Telaen ، Squirrelmail ، Roundcube و Rainloop؛ هورد و T-Dah افتادند
سرور FTP: خالص-ftpd
سرور DNS: Bind و Djbdns؛ افزودن Powerdns ، MaraDNS ، NSD ، myDNS و Yadifa *)
افزونه‌ها: ClamAV ، Spamassassin / Bogofilter / Spamdyke ، RKHunter و MalDetect
SSL رایگان: بیایید رمزگذاری کنیم (از طریق letsencrypt / certbot-auto و acme.sh) و StartAPI *)
رفع بسیاری از اشکالات Kloxo Official (از جمله موارد امنیتی)
و خیلی بیشتر!

کلوکسو چیست؟
بروزرسانی: Kloxo دیگر از اواخر سال ۲۰۱۷ نگهداری نمی شود و وب سایت LxCenter آفلاین است. گزینه های جایگزین دریافت کنید.

Kloxo (که قبلاً با نام Lxadmin شناخته می شد) یک پانل کنترل منبع باز برای میزبانی وب است که با نسخه های نصب های Red Hat و CentOS Linux سازگار است. نسخه های مختلفی از سکوی میزبان Kloxo وجود دارد ، اما همه آنها کاملاً قابل فیلمبرداری ، توزیع و ۱۰۰٪ شی گرا هستند.

Kloxo HostInaBox گزینه ورود سطح در وب سایت LxCenter به عنوان “پلت فرم میزبانی سبک و کارآمد” است که از RSS 10 MB استفاده می کند. Kloxo Enterprise نسخه دیگر است و به عنوان “بستر میزبانی واقعاً توزیع شده” تعریف شده است.

ویژگی های عمومی Kloxo
در زیر ویژگی های مشترک موجود در HostInaBox و Enterprise را مشاهده خواهید کرد. ویژگی های اختصاصی برای Enterprise در بخش زیر به تفصیل بیان شده است.

تهیه نسخه پشتیبان از کل حساب میزبان شما و امکان بازیابی تمام یا هر بخشی از آن. از پایگاه داده ها ، دامنه ها و دایرکتوری ها برای مشتری های خاص و محتوای کلیه منابع محافظت می کند – تهیه نسخه پشتیبان از آن برای همه انجام می شود. پشتیبان گیری نیز می تواند برای سرورهای مشخص شده FTP تنظیم و ارسال شود.

کلوکسو koloxo چیست؟
پشتیبانی CentOS 5 6 7 8
API خط فرمان
گزارش استفاده از دیسک و هشدارها برای کل خوشه.
توزیع کامل منابع در بین دستگاه ها با امکان جابجایی منابع در پرواز. هنگامی که یک سرور واحد به اشباع رسید ، دیگری را اضافه کنید و منابع را به دستگاه جدید منتقل کنید.
سامانه هشدار پیام رسانی کامل و پیام های هشدار دهنده که به کاربران Kloxo امکان می دهد تا با مشتریان خود رابطه بهتری داشته باشند در حالی که به کاربران امکان می دهند بدون نیاز به ورود به سایت ، مشکلات خود را ارسال کنند.
ادغام با AWBS ، WHMCS و HostBill برای اتوماسیون مراحل صدور صورتحساب.
گزینه های مهاجرت پیش پا افتاده این امکان را به سرپرستان می دهد که بتوانند حساب های خود را از یک خوشه به گروه دیگر انتقال دهند ، مشتری ها و یا دامنه ها را از طریق فروشندگان منتقل کنند و مالکیت مشتری و دامنه را در صورت لزوم تغییر دهند.

تبریک می گوئیم کلوکسو koloxo چیست؟ به پایان رسید با مقالات و آموزش های دیگر سرور مجازی برج میلاد نگارنوین را همراهی کنید!

نگارنوین

اولین و بزرگترین مرکز ارائه دهنده سرورهای مجازی ، اختصاصی ، دامنه ، هاست و طراحی سایت و گرافیک در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *