پرداخت سالیانه %20 تخفیف!

فروش ویژه
پشتیبانی از
وردپرس
Hubspot
جوملا
دروپال
Wix
شاپفای
مجنتو
Typeo3

آموزش وصل کردن دستگاه USB به سرور

متصل کردن دستگاه USB به سرور با شما هستیم با متصل کردن دستگاه USB به سرور در خدمت شما خواهیم بود تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. و یا با  محیط آن آشنا گردید به مطالعه این مطلب بپردازید.

شرکت نگارنوین با همت بهترین کارشناس های قوی به شما کاربران و مشتریهای عزیز خدمت رسانی میکند تا هرچه آسان تر و بهتر به درخواست های خود برسید.

نگارنوین : ارائه دهنده سرورهای مجازی و اختصاصی و کولوکیشن از ۳۵ لوکیشن مختلف دنیا و ۵۰ دیتاسنتر

دستگاه USB

شما این امکان را در VM هایی که در VMware workstation ایجاد کرده اید دارید که دستگاه های USB را در VM های استفاده کنید و یا Disconnect هم کنید. یعنی اگر یک دستگاه با پورت USB را سیستم متصل کنید، این دستگاه باید به Virtual machine علاوه بر Host هم متصل شود و شما باید بتوانید در ماشین مجازی هم این دستگاه را داشته باشید و با آن کار کنید.

هنگامی که یک USB devic را به سیستم Host متصل کنید ولی در ماشین مجازی ای که روشن است و دستگاه قادر به برقراری ارتباط با VM نیست، ناچارا باید دستی این ارتباط را تامین کنید که مراحل ساده آن در ذیل به شما ارائه می شود:
اول از هم که اطمینان حاصل کنید VM مورد نظر شما روشن باشد.

متصل کردن دستگاه USB به سرور
سپس مانند تصویر بالا روی تب VM مورد نظر کلیک راست کرده و ماوس را روی Removable Device ببرید. سپس از گزینه Silicon .. گزینه Connect (Disconnect from host)را انتخاب کنید.
بدین ترتیب USB Device هم در ماشین مجازی قابلیت استفاده را پیدا می کند و برای قطع ارتباط دستگاه USB هم کافیست همین مراحل بالا را طی کنید و این بار گزینه Disconnect (Connect to host) را کلیک کنید.
متصل کردن دستگاه USB به سرور
تبریک می گوییم مقاله متصل کردن دستگاه USB به سرور  پایان رسید با آموزش ها و مقالات بعدی ما را همراهی کنید.

شعار همیشگی: حفظ مشتریان فعلی ، دعوت از مشتریان قبلی ، جذب مشتریان آتی !

آموزش وصل کردن دستگاه USB به سرور

نگارنوین

اولین و بزرگترین مرکز ارائه دهنده سرورهای مجازی ، اختصاصی ، دامنه ، هاست و طراحی سایت و گرافیک در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *