هاست میزبانی وب

هاست (میزبانی وب)

هاست (میزبانی وب) Host

در واقع همان فضایی می باشد که اطلاعات وب سایت از جمله عکس ها و فایل ها در آن ذخیره می گردد و فضایی هست که سایت شما در بستر اینترنت قرار می گیرد و بازدیدکنندگان در هر نقطه از جهان بدون دردسر و محدودیت در هر موقع شبانه روز در هر ساعتی به سایت شما دسترسی پیدا می کنند. یک وب سایت از دو بخش هاست و دامنه تشکیل شده است که هاست همان فضای ذخیره اطلاعات سایت و دامنه آدرس ورودی سایت شما می باشد.

بر روی هاست شما می توانید تمامی اطلاعات سایت خود را ذخیره نمائید و در پهنای اینترنت به معرض دید همگان قرار دهدید ، محدودیتی در ریختن فایل در هاست ندارید هر نوع فایل با هر پسوندی و هر اسکریپتی که مد نظر شما هست می توانید براحتی بر روی هاست نصب کنید. هاست (میزبانی وب) مجهز به سیستم دیتابیس و پایگاه داده می باشد که اطلاعات و تنظیمات سایت شما بر روی دیتابیس و پایگاه داده ها ذخیره می گردد و از قسمت domain هاست شما براحتی می توانید دامنه های خود را به هاست متصل کنید.

هاست مانند هارد کامپیوتر شما می باشد با این تفاوت که هاست بر روی سرور قرار دارد ، هاست نگارنوین در سرورهای قدرتمند داخلی و خارجی میزبانی و نگهداری می گردد. هاست ها به انواع مختلف تقسیم می گردد و شرکت نگارنوین با بهره گیری از تیم متعهد و مجرب و متخصص خود افدام به ارائه انواع هاست میزبانی کرده است که در لیست زیر اعلام گردیده است:

هاست سی پنل اشتراکی

هاست سی پنل اشتراکی ایران

هاست سی پنل پربازدید

هاست سی پنل پربازدید ایران

هاست دایرکت ادمین

هاست دایرکت ادمین ایران

هاست ویندوز

هاست ویندوز ایران

هاست دانلود

هاست دانلود ایران

هاست ابری