پرداخت سالیانه %20 تخفیف!

فروش ویژه
پشتیبانی از
وردپرس
Hubspot
جوملا
دروپال
Wix
شاپفای
مجنتو
Typeo3

میکرو سرور

میکرو سرور

ما مفتخریم که اعلام کنیم برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه میکرو سرور کرده ایم، سرورهای میکرو مناسب برای تمامی افراد می باشند حتی برای کسانی که دانش سرور ندارند!

میکرو سرور سرورهایی هستند که به مدت ۲ روز و با قیمت فقط ۵ هزار تومان توسط نگارنوین به شما عزیزان ارائه می گرد، رم این سرورها ۱ گیگ می باشد ، پورت آن ها ۱ گیگ و سی پی یو تک هسته ای ۱۲۰۰ مگاهرتز و هارد آن ۳۰ گیگ و از دیتاسنتر هتزنر Hetzner آلمان ارائه می گردد.

تحویل آنی می باشد و به محض سفارش سرور شما آماده شده و ظرف کمتر از ۱۵ دقیقه به شما ارائه می گردد.

تمامی سیستم عامل ها بر روی سرور به صورت رایگان نصب و کانفیگ می گردد از جمله : ویندوز ۲۰۰۳ ، ویندوز ۲۰۰۸ ، ویندوز ۲۰۱۲ ، ویندوز ۲۰۱۶ ، سنتوس ، دبیان ، میکروتیک ، آی بی اس ان جی ، کالی ، اوبونتو ، و …

شمایی که تاحالا با سرور کار نکردید و آشنایی ندارید این میکرو سرورها مناسب شما می باشد!

آموزش استفاده از سرور در صورت نیاز به شما به صورت رایگان داده می شود.

میکرو سرور مناسب تمامی افراد برای تمامی نیازها می باشد ، از طریق زیر براحتی می توانید میکرو سرور شفارش دهید.

تحویل این سرویس به صورت آنی می باشد و شما می توانید سیستم عامل دلخواه خود را اعلام کنید و سرور به مدت ۲ روز در اختیار شما قرار می گیرد ، نکته قابل توجه این می باشد که شما اگر بخواهید می توانید میکرو سرور رو تمدید و تبدیل به سیکل ماهانه و یا حتی سالانه کنید.

میکرو سرور اولین بار توسط شرکت نگارنوین ارائه می گردد ، و نگارنوین همواره در تلاش است تا نیازهای شما عزیزان را برطرف کند.

← سفارش آنلاین! →