پرداخت سالیانه %20 تخفیف!

فروش ویژه
پشتیبانی از
وردپرس
Hubspot
جوملا
دروپال
Wix
شاپفای
مجنتو
Typeo3

طراحی سایت

طراحی سایت ، امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی و سوق به سمت مجازی شدن داشتن یک وب سایت خوب و پویا برای هر شغل و صنفی واقعا ضروری می باشد. شرکت نگارنوین با تیم متعهد و مجرب خود اقدام به طراحی سایت برای شما عزیزان در هر صنفی نموده است.

تمامی طراحی های نگارنوین کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا بوده و با بهره گیزی از نیروهای متخصص منطبق با جدیدترین متدهای روز دنیا با رعایت کامل اصل سئو و بهینه سازی یک وب سایت از دو بخش هاست و دامنه تشکیل شده است که نگارنوین برای تمامی طراحی های سایت خود هاست و دامنه رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد. یک وب سایت پویا به شما کمک می کند بدون دردسر و به راحت ترین راه ممکن در هر نقطه از جهان مشتریان شما را مشاهده کنند و هیچ محدودیتی بابت مکان و زمان نمی باشد.

از مزیت های طراحی سایت می توان به : در دسترس بودن ۲۴ ساعته ، صرفه جویی در هزینه تبلیغات ، تثبیت نشان تجاری ، حضور آنلاین همگان با مشتریان ، فروش کالا و خدمات به صورت مستقیم و حذف واسطه و … اشاره نمود که همه این ها باعث افزایش فروش و سود شما می گردد.

طراحی سایت می بایستی به گونه ای باشد شکل و ظاهر طوری باشد که از زمانی که بازدیدکننده یا مشتری شما در سایت شما حضور دارد خسته نشود و دچار سردرگمی نگردد.

طراحی  سایت و کدنویسی آن می بایستی به گونه ای باشد که منطبق با جدیدترین استانداردهای روز باشد و بعدا در بحث سئو و بهینه سازی به مشکل برنخورد.

طراحی سایت نگارنوین به گونه ای می باشد که دامنه به نام خود شما ثبت می گردد و کل سایت در اختیار شما قرار می گرد و پنل مدیریت پویا نگارنوین یکی از مزیت های این شرکت نسبت به شرکتهای رقیب می باشد ، نگارنوین همینطور طبق خواسته شما طراحی سایت تمامی سیستم های مدیریت محتوا درخواستی شما را انجام می دهد.

نگارنوین از تکنولوژی های روز: CSS3, HTML5, PHP, ASP.Net, MySQL, jQuery, Java Scripts بهره می برد.

سابقه و نمونه کارهای نگارنوین برگ زرینی بر اعتماد شما عزیزان به ما می باشد.