طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت تفریحی

سایت های تفریحی یکی از محبوب ترین انواع وب سایت هایی می باشند که دارای محبوبت خیلی بالایی در کشور عزیزمان همین طور در کشورهای دیگر برخوردار می باشد، که شامل محتویات جالب ، بازی های آنلاین فلش ، تصاویر جالب ، اخبار ، جوک ، مطالب خاندنی و … می باشد که از طیف مخاطبین زیادی برخوردار می باشد. هر فردی با هر درک و فهمی مخاطب این سایت می باشد و بخشی از اوقات خود را در این سایت به گشت و گذار و تفریح و سرگرمی می گذراند.

سایت های بازی آنلاین ، سایت های مطالب خواندنی ، جوک ، سرگرمی ، تفریحی ، طنز ، اس ام اس ، اخبار خاص و جالب ، مسابقات آنلاین و … از نوع سایت های تفریحی می باشد.

نکته مهم طراحی سایت تفریحی:

نکته مهمی که در سایت تفریحی به چشم می خورد درآمد این وب سایت های تفریحی می باشد که درآمد این سایت ها از طریق جذب مشتری تبلیغات و بنرهای تبلیغاتی می باشد که با بالا رفتن آمار بازدید این نوع سایت های تفریحی درآمد این سایت ها و جذب تبلیغات بیشتر می باشد.

نکته مهمی که در این سایت های تفریحی می بایستی به آن دقت کرد سرعت لود خیلی خوب این سایت ها می باشند این سایت ها می بایستی با سرعت لود بالا و زمان کمتر بارگذاری صفحات به گونه ای دارا باشند که حوصله بازدید کنندگان در این سایت سر نرود.

طراحی سایت تفریحی

امکانات طراحی سایت تفریحی

ایجاد دسته بندی نامحدود حتی سفارشی سازی به صورت دلخواه

درج لینک ، ویدئو ، تصویر ، فلش و فایل های مختلف در جاههای مختلف و نوشته های سایت

امکان نظر دهی و ثبت و مدیریت نظرات کاربران

گالری تصاویر مختلف با حالات مختلف به تعداد نامحدود

سیستم خبرنامه با قابلیت عضوگیری

سیستم نظرسنجی با امکان ویرایش اختصاصی

سیستم آمارگیر دقیق و بروز

درج و مدیریت تبلیغات در مکان های مختلف سایت

قابلیلت ریسپانسیو و واکنش گرا بودن با قابلیت ست شدن با دستگاه کاربر

سرعت لود مناسب و بارگذاری سریع صفحات

فرم تماس باما پیشرفته با امکان ارسال فرم به ایمیل مدیر

تیم متخصص و مجرب نگارنوین با جدیدترین متدهای روز دنیا اقدام به طراحی سایت تفریحی برای شما عزیزان منطبق با خواسته های شما می باشد.