سرور اختصاصی

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی

Dedicated Server سرور به صورت کامل در اختیار مشتری قرار می گیرد و تمامی منابع سرور به آن اختصاص داده می شود مشتری با سرورهای اختصاصی می تواند با توجه به تعداد آی پی های موجود بر روی سرور اختصاصی اقدام به ارائه سرور مجازی کند، سرور اختصاصی نوعی کامپیوتر می باشد که همیشه می بایستی روشن باشد و به اینترنت دسترسی داشته باشد.

سرور اختصاصیها در دیتاسنترها قرار و میزبانی می گردد و مشتریان می توانند منابع و سخت افزار سرور را تغییر دهند و در صورت نیاز منابع به سرور خود از جمله هارد ، سی پی یو و رم اضافه کنند، در سرورهای اختصاصی محدودیت وجود ندارد.

بر روی سرورهای اختصاصی سیستم عامل های مختلف نصب و کانفیگ می گردد و همینطور مجازی سازهای مختلف برای مدیریت سرور نصب می گردد.

مزایا و معایب سرورهای اختصاصی:

قابلیت ارتقا منابع و سخت افزار سرور بدون محدودیت.
منابع کاملا اختصاصی بوده و اشتراکی نمی باشد.
دسترسی کامل و بدون محدودیت به روت سرور.
هزینه سرورهای اختصاصی از مجازی بیشتر می باشد.
مدیریت سرورهای اختصاصی نیازمند دانش بیشتری می باشد.
سرور اختصاصی را می توان بین مشتریان تقسیم بندی نمود.

شرکت نگارنوین با بهره گیری از تیم متعهد و مجرب خود اقدام به ارائه سرورهای اختصاصی از ۹ لوکیشن و ۳۲ دیتاسنتر مطرح دنیا نموده است، سرور اختصاصی نگارنوین در کشورهای آمریکا ، کانادا ، انگلیس ، آلمان ، هلند ، فرانسه ، ایتالیا ، ترکیه و ایران میزبانی می گردد.

اگر سرور اختصاصی مورد نظر شما جزء کشورهای بالا نبود شما می توانید با ما در تماس باشید و سرور اختصاصی از کشورهای مورد نظر و یا دیتاسنتر مورد نظر شما نیز ارائه می گردد ، نکته قابل ذکر این می باشد که تحویل سرورهای احتصاصی ۲۴ ساعته می باشد