پرداخت سالیانه شامل %20 تخفیف می باشد

اطلاعات تماس

تهران ، آیت الله کاشانی ، پلاک 160 واحد 27

92001474 - 021

info@negarnovin.com

Get Started
فروش ویژه
پشتیبانی از
وردپرس
Hubspot
جوملا
دروپال
Wix
شاپفای
مجنتو
Typeo3

برای شما هم بارها اتفاق افتاده است که به این فکر کرده اید که بهترین هاست برای سایت کدام است؟! با ما همراه شوید تا این سوال مهم شما را پاسخ دهیم.

میزبانی وب و وب سایت سازنده دو جنبه مهمی هستند که باید در مورد آنها تحقیق کنید ، پس از تصمیم گیری برای جابجایی مشاغل تجاری خود به صورت آنلاین. برای به دست آوردن دانش مناسب ، به طور مفصل در مورد میزبانی وب و سازنده وب سایت تحقیق می کنید و بعد از اینکه می دانید ابزارهای آنلاین زیادی در بازار وجود دارد ، انجام این کار اشتباه می گیرید.

انتخاب میزبانی وب مناسب یا ارائه دهنده خدمات سازنده وب سایت مهمترین و اساسی ترین اقدام برای انجام فعالیت های تجاری شما در تور به دنیای اینترنت است.

میزبانی وب؟ بهترین هاست برای سایت
همه وبلاگ ها ، فروشگاه های آنلاین ، وب سایت ها همه در یک خانه به نام “سرور رایانه” قرار دارند. ساده ترین راه برای درک میزبانی وب ، بدون آن نمی توانید وب سایت خود را بصورت آنلاین منتشر کنید. وب سرویس میزبان فضای ویژه سرور را برای ذخیره وب سایت شما (محتوا ، تصاویر ، پرونده ها) برای به وجود آوردن مشاغل آنلاین خود فراهم می کند. فضای میزبانی وب معمولاً با اشتراک ماهانه / سالانه خریداری می شود و پس از پایان دوره اشتراک شما وب سایت شما کاهش می یابد. شبیه اجاره آپارتمان در آپارتمان است.

میزبان وب نقش پوشه آنلاین را بازی می کند که شامل تمام داده ها و پرونده های وب سایت شما ، بازیابی و ارسال از طریق موتورهای جستجو به مخاطبان شما می باشد.

پیشنهاد می کنیم پلن های هاست سی پنل ما را مشاهده و انتخاب نمائید!

نگار نوین بزرگترین ارائه دهنده میزبانی وب در ایران می باشد.

سازنده وب سایت؟
سازندگان وب سایت ابزاری برای ایجاد وب سایت آنلاین هستند که از طریق آنها می توانید بدون داشتن دانش IT / طراحی وب ، وب سایت خود را با کلیک و زمان کوتاه طراحی کنید. این ابزارها حاوی ویژگی ها و تنظیمات ساده و کاربر پسند هستند که از طریق آنها می توانید محتوا ، تصاویر ، نقشه ها ، فیلم ها را بارگذاری کنید ، چندین صفحه وب ایجاد کنید و همچنین می توانید برای وب سایت خود الگوی (موضوع) را انتخاب کنید. اما فقط طراحی وب سایت برای شما مؤثر نخواهد بود ، شما باید آن را میزبانی کنید ، آن را در سرور اینترنت با کمک ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب ذخیره کنید.

سازندگان وب سایت برای افرادی که مایل به طراحی وب سایت در زمان کوتاه و بدون دانش IT هستند ، گران است.

جوانب مثبت و منفی – برای تصمیم گیری بهتر است – میزبانی وب / سازنده وب سایت:
نرخ رشد پیش بینی شده: حتی اگر میزبان وب سایت خود با سازنده وب سایت خود باشید ، پتانسیل مورد انتظار برای رشد را بدست نمی آورید ، زیرا بسته ابزار ابزار سازنده وب سایت شامل سرویس میزبانی مشترک برای میزبانی وب سایت با محدودیت های زیادی در منابع و بدون دسترسی کامل به ریشه است . این می تواند باعث رتبه بندی وب سایت و شغل شما شود. بنابراین بهتر است ارائه دهنده خدمات میزبانی وب را انتخاب کنید.

بهترین هاست برای سایت

محدودیت های سرویس را در نظر بگیرید: اگر تصمیم شما به نفع سازنده وب سایت است ، در مورد خدمات و محدودیت ها مراقب باشید ، قبل از خرید برنامه ها از T&C استفاده کنید. برخی خدمات ساده مانند محدودیت در cpanel ، نمایش تبلیغات پرداخت شده ، نام دامنه با نام سرویس آنها همه اینها ظاهر حرفه ای وب سایت شما را تحت تأثیر قرار می دهد. و به عنوان دسترسی محدود به صفحه کنترل ، شما نمی توانید مخاطبان خود و جنبه های دیگر را جلب کنید.
مقایسه قیمت برنامه: در مقایسه با برنامه های میزبانی وب سازنده وب سایت ، برنامه های میزبانی وب ارزان تر با انعطاف پذیری خوب و دسترسی کامل به ریشه پیدا خواهید کرد. همیشه قیمت بسته را با خدماتی که شامل می شود ، بررسی کنید.
با توجه به مزایا و ویژگی های فوق ، شما باید رتبه بندی وب و سازنده وب سایت جداگانه را برای رتبه بندی بهتر و ROI برای سرمایه گذاری آنلاین خود انتخاب کنید.

هاست cPanel

نتیجه:
هر دو وب سایت ساز و میزبان وب مزایای خاص خود را دارند اما برای خدمات بهتر و نگهداری وب سایت جداگانه میزبانی وب و ایجاد وب سایت ترجیح داده می شود.

تبریک مقاله بهترین هاست برای سایت به پایان رسید امیدواریم این مقاله مورد نیاز شما قرار گرفته باشید با مقالات بعدی ما نگار نوین را همراهی کنید.

نگارنوین

اولین و بزرگترین مرکز ارائه دهنده سرورهای مجازی ، اختصاصی ، دامنه ، هاست و طراحی سایت و گرافیک در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *