پرداخت سالیانه %20 تخفیف!

فروش ویژه
پشتیبانی از
وردپرس
Hubspot
جوملا
دروپال
Wix
شاپفای
مجنتو
Typeo3

دیتاسنترهای طرف قرارداد نگار نوین برترین لوکیشن هافرانسه – انگلیس – کانادا

OVH

نگار نوین طرف قرارداد رسمی با دیتاسنتر ovh فرانسه می باشد که سرورهای مجازی و اختصاصی و کولوکیشن از این دیتاسنتر در موقیعت های فرانسه ، انگلیس ، کانادا و … ارائه می کند.


نمونه پینگ

آی پی تست: ۱۴۴.۲۱۷.۲۱۵.۹


آلمان – فنلاند

Hetzner

نگارنوین طرف قرارداد رسمی و دائمی دیتاستتر هتزنر Hetzner آلمان در ایران می باشد و سرویس های سرورهای مجازی سرورهای اختصاصی و کولوکیشن از لوکیشن های آلمان و فنلاند از این دیتاسنتر ارائه می گردد.


نمونه پینگ

آی پی تست: ۱۳۶.۲۴۳.۱۵۱.۲۵۰


آمریکا

XLHost

نگار نوین طرف قرارداد رسمی با دیتاسنتر XLHost آمریکا می باشد و سرویس های سرورهای مجازی و اختصاصی به همراه کولوکیشن از این دیتاسنتر به شما عزیزان ارائه می کنیم.


نمونه پینگ

آی پی تست: ۶۴.۷۹.۷۰.۲۷


هلند

leaseweb

نگارنوین طرف قرارداد رسمی با دیتاسنتر لیزوب می باشد و سرورهای مجازی و اختصاصی از لوکیشن هلند از این دیتاسنتر به شما عزیزان ارائه می کنیم


نمونه پینگ

آی پی تست: ۸۹.۲۵۵.۲۵۱.۱۳۰

دبی

Etisalat

نگار نوین طرف قرارداد رسمی و دائمی با دیتاسنتر اتصالات کشور ایالات متحده عربی امارات می باشد و سرورهای مجازی و اختصاصی به همراه کولوکیشن از این دیتاسنتر ارائه می کنیم.


نمونه پینگ

آی پی تست: ۱۰۳.۵۷.۲۵۱.۸۳


برخی امکانات و ویژگی های
نگار نوین

سخت افزار با کیفیت

سخت افزار بکار رفته در تمامی سرویس هایی که ما ارائه می کنیم از جدیدترین برندهای روز دنیا و مجهزترین سخت افزار ها می باشد تا سرویس مناسبی به شما ارائه کنیم.


توضیحات بیشتر

شبکه اختصاصی

شبکه استفاده شده در سرویس های ما دارای شبکه اختصاصی و پورت قوی و پهنای باند بالایی می باشد که به شما عزیزان سرویس مطلوبی را ارائه می کنیم.


توضیحات تکمیلی

فایروال اختصاصی

تمامی سرویس های ما در تمامی لوکیشن ها اعم از سرورهای مجازی ، اختصاصی ، هاست و … دارای فایروال اختصاصی می باشند و شما نگرانی ای از این بابت نخواهید داشت.


توضیحات تکمیلی

امنیت سرویس ها

تمامی سرویس هایی که ما به شما ارائه می کنیم به صورت کاملا ایمن و دسترسی کامل و بدون محدودیت به شما ارائه می کنیم و از زمان تحویل سرویس مسئولیت با مشتریان می باشد.


توضیحات بیشتر

قابلیت ارتقا

در هر زمانی که بخواهید می توانید پلن سرویس خریداری شده را بدون محدودیت ارتقا دهید و این یکی از مزیت های بزرگ نگار نوین نسبت به مابقی رقبا می باشد.


توضیحات بیشتر

کیفیت سرویس ها

تمامی سرویس ها در تمامی پلن ها دارای کیفیت بسیار مطلوب و ایده آل بوده که شما عزیزان نگرانی ای از بابت کیفیت سرعت سرویس ها نخواهید داشت.


توضیحات بیشتر

شرکت های طرف قرار داد نگار نوین

هتزنر
دیتاسنتر OVH
دیتاسنتر RedStation
دیتاسنتر XLHost
دیتاسنتر leaseweb
دیتاسنتر worldstream
دیتاسنتر آسیاتک
دیتاسنتر رسپینا
دیتاسنتر تبیان
دیتاسنتر های وب