سرور ارسال ایمیل

سرور ارسال ایمیل

سرور ارسال ایمیل

شما می توانید در کمترین زمان ممکن استایل دلخواه خود را طراحی کرده و به هر تعداد بدون محدودیت اشخاص ایمیل ارسال کنید، از ویژگی مهم سرور ارسال ایمیل نگارنوین به ارسال شدن حداقل ۹۰% ایمیل ها به اینباکس فرد مقابل اشاره نمود. سرور ایمیل نگارنوین برخلاف دیگر سرورهای ایمیل مارکتینگ از تکنولوژی Warm up IP بهره می برد که این تکنولوژی باعث جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها و ارسال نشدن آن ها می گردد که باعث تمایز شدن سرور ایمیل ما با بقیه رقبا گردیده است.

سرور ایمیل نگارنوین ، شامل نصب و کانفیگ بر روی سیستم دایرکت ادمین ، کانفیگ کامل و حرفه ای ، نصب اسکریپت مبلغ ۲۰۰ یورویی به صورت کاملا رایگان با قابلیت مشاهده تعداد ایمیل های اینباکس شده ، ایمیل های ارسال شده ، ایمیل های باز شده ، تعداد لینک های کلیک شده و … می باشد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته نگارنوین و مادام العمر توسط کارشناسان ما و آموزش نحوه ارسال ایمیل به صورت رایگان به شما عزیزان داده می شود ، بیشتر از ۳۰ فرمت گزارش دهی و حذف اتوماتیک ایمیل های غیر ضروری می باشد.

ایمیل مارکتینگ نگارنوین قدرت ارسال ایمیل با تعداد بالا در اینباکس بدون ریسک و نگرانی را دارا می باشد ، و شما عزیزان براحتی می توانید لیست مخاطبین خود را با فرمت های مختلف در پنل سرور ایمپورت نمائید.

ویژگی های سرور ارسال ایمیل:

ساخت لیست مخاطبین
گزارش گیری کامل ایمیل های ارسال شده و خوانده شده
مجهز به سیستم ضد اسپم
افزودن ایمیل به صورت تکی و انبوه
ساخت ایمیل به صورت HTML
امکان محدود سازی ایمیل
امکان زمان بندی ارسال ایمیل
و امکانات دیگر

توجه: سرور ارسال ایمیل ۱۰۰ هزار تومان نصب اولیه به صورت یکباره و هزینه ۳۵ هزار تومان ماهیانه سرور می باشد