خرید هاست و دامنه

خرید هاست و دامنه

خرید هاست و دامنه

امروزه طراحی سایت و داشتن یک سایت پویا برای افزایش فروش و در نتیجه سودهی بیشتر همینطور به معرض گذاشتن محصولات هر شرکت و برندی الزامی می باشد در زمانه ای که تمامی درخواست ها به سمت مجازی سازی شدن پیش می رود ، از همین رو برای داشتن یک سایت شما نیاز به هاست و دامنه دارید که شرکت نگارنوین پیشرو در ارائه خرید هاست و دامنه می باشد.

هاست نگارنوین از دو لوکیشن ایران از دیتاسنتر زیرساخت و لوکیشن آلمان از دیتسنتر محبوب هتزنر می باشد که به دو صورت اشتراکی و پربازدید ارائه می گردد و در انواع هاست سی پنل (لینوکس) هاست ویندوز ، هاست دانلود و … ارائه می گردد.

ثبت دامنه نگار نوین در انواع پسوندهای مختلف بین المللی و داخلی ir. با مالکیت ۱۰۰% کامل به نام شما عزیزان ثبت می گردد و دسترسی کامل به پنل مدیریت دامنه خود خواهید داشت.

خرید هاست و دامنه یکی از کیووردهای محبوب موتورهای جستجوگر از جمله گوگل می باشد که دارای سرچ خیلی زیادی می باشد.

تمامی روند خرید هاست و دامنه به صورت اتوماتیک اجرا خواهد شد و سفارشات شما به صورت آنلاین و در لحظه ثبت می گردد.

هاست همان فضای میزبانی وب سایت شما می باشد که در بستر اینترنت منتشر و میزبانی می گردد و دامنه همان آدرس ورودی سایت شما می باشد

داشتن سایت در دنیای امروزی از ملزومات بوده و تمامی سفارشات در تمامی زمینه ها به صورت مجازی و آنلاین توسط کاربران اینترنت و … بوده

نگارنوین دارای بیشینه چندین ساله و اعتبار ما رضایت شما مشتریان بوده که همیشه مارا از دیگر رقبا متمایز کرده است و باعث پیشرفت ما شده است.

نکته مهم و حائز اهمیت ، خرید هاست و دامنه در صورتی که انجام دهید طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت شما نیز توسط ما در صورت نیاز شما عزیزان خواهد بود و این یکی از مزیت های ما نسبت به بقیه می باشد!