استخدام

فرصت های شغلی در شرکت نگارنوین:

باتوجه به گستردگی فعالیت گروه نگارنوین دانش آموختگان ، متخصصان و علاقه منداد به شاخه های زیر می توانند با پر کردن فرم زیر و ارسال آن به ما استعدادهای خود و علاقه خود را در کنار تیم ما در محیط کاملا پویا و پر جنب و جوش بکار گیرند.

 عنوان شغل  شرح شغل  سابقه کار
 مسئول سرور
 • نصب و کانفیگ انواع مجازی ساز
 • کانفیگ انواع کنترل پنل
 • کانفیگ امنیتی
 • و کلیه امور مرتبط با سرور
حداقل ۱ سال سابقه کاری مرتبط
پشتیبانی فنی
 • اشنایی با انواع مجازی سازها و کار با ان (vmware – kvm)
 • اشنایی با موارد ابتدایی انواع سیستم عامل و عیب یابی انها
 • اشنایی با انواع کنترل پنل و عیب یابی انها
 • اشنایی با سیستم مدیریت WHMCS
 • و  کلیه امور مرتبط دیگر
 حداقل ۱ سال سابقه کاری مرتبط
پشتیبانی فروش و بازاریابی
 • آشنایی کامل با مفاهیم فروش و بازاریابی، مشتری مداری و مدیریت مشتری ناراضی
 • تسلط بر مفاهیم فروش، بازاریابی، تبلیغات و برندینگ
 • و  کلیه امور مرتبط دیگر
 ——————–
طراح وبسایت و طراح گرافیک وبرنامه نویس وب
 • اشنایی کامل با انواع سایت های استاتیک و داینامیک
 • ارائه راه حل و طراحی مناسب
 • ابتکار و نوآوری
 • و کلیه امور مرتبط دیگر
 نمونه کار مرتبط
 بهینه سازی و سئو
 • اشنایی با آخرین متدها و الگوریتم های بهینه سازی
 • تعهد کاری و پشتکار
 •  و کلیه امور مرتبط دیگر
نمونه کار مرتبط

مراحل استخدام در نگارنوین

تهیه رزومه
سوال درباره‌ی این که یک رزومه‌ی مناسب چه ویژگی‌های باید داشته باشد، همواره یک پرسش اساسی برای کسانی‌ست که مایل هستند خود را به بهترین شیوه برای انجام یک فعالیت به سازمان معرفی کنند. برای تهیه‌ی یک رزومه‌ی مناسب بکوشید اطلاعاتی که در اختیار خواننده می‌گذارید تا حد ممکن گویا، دقیق و مختصر باشد. برخی از مهم‌ترین اطلاعاتی که باید در یک رزومه گنجانده شود عبارت‌ است از:

مشخصات فردی و شناسنامه‌ای
بیان مشخصات فردی مانند نام و نام خانوادگی، سن، نشانی، تلفن تماس، آدرس ایمیل، وضعیت تاهل، وضعیت نظام وظیفه (برای آقایان) و … از بخش‌های اصلی هر رزومه است. روشن است که رزومه‌ی شما بدون این اطلاعات بی‌اعتبار خواهد بود.
تحصیلات و تجربه‌های علمی
رشته‌ی تحصیلی و محل تحصیل، سال ورود و فارغ‌التحصیل شدن و معدل فارغ‌التحصیلی از اطلاعاتی‌ست که به تفکیک دوره‌های تحصیلی باید در این بخش گنجانده شود.
تجربه‌های کاری و حرفه‌ای
بیان تجربه‌های کاری شما با مشخص شدن زمان و محل فعالیت و سمت شما در آن فعالیت از اطلاعات ضروری هر رزومه است. اگر لازم باشد می‌تواند نتایج فعالیت‌های خود و دلایل قطع همکاری با سازمان‌های یاد شده را به رزومه‌ی خود بیافزایید.
دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای
این دوره‌ها می‌تواند شامل دوره‌های آموزشی در علوم و فناوری‌های مختلف باشد.
اندوخته‌های علمی، تالیف‌ها، کتاب‌ها یا مقاله‌ها
اگر اندوخته علمی و پژوهشی ارزش‌مند، کتاب‌ یا مقالاتی از شما منتشر شده و یا در همایش‌های علمی پذیرفته شده است، آن‌ها را با بیان موضوع، محل و زمان چاپ یا ارایه نام ببرید.
مهارت‌های کامپیوتری
مهارت‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و کامپیوتر را حتما” بیان کنید.
تسلط بر زبان‌های خارجی
مهارت‌های زبانی یکی از ویژگی‌هایی است که باید در رزومه‌ی خود به آن اشاره کنید. اگر با زبانی به جز زبان فارسی آشنایی یا بر آن تسلط دارید، میزان آشنایی یا تسلط خود را در بخش‌های مختلف این زبان از خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن توصیف کنید. اگر برای فراگیری این زبان‌ها دوره‌هایی را گذرانده‌ یا مدارکی در اختیار دارید، به آن‌ها اشاره کنید.
علایق و توان‌مندی‌ها
اشاره به علایق و توان‌مندی‌های شخصی می‌تواند در شناساندن شما کمک بیش‌تری کند.
حضور در جلسه مصاحبه
پس از بازبینی‌های اولیه، در صورتی که رزومه‌ی شما از سوی واحد منابع انسانی نگارنوین پذیرفته شود، شما به یک مصاحبه‌ی استخدامی (که به آن کمیته‌ی استخدام گفته می‌شود) دعوت خواهید شد. بدون شک شما پیش از ارسال رزومه به نگارنوین مطالعات و تحقیقاتی درباره‌ی شیوه‌ی کار در این شرکت و نوع فعالیت‌های آن انجام داده‌اید. این جلسه، فرصتی مغتنم برای شما خواهد بود تا علاوه بر مشاهده‌ی فضا و محیط کار نگارنوین، به مسئولان استخدام خود در این شرکت ثابت کنید که شما همان نیرویی هستید که نگارنوین به دنبالش بوده است.

سیر مختصری در کتاب‌ها و مقاله‌های علمی مرتبط با چگونگی حضور در جلسات، پیش از برگزاری این جلسه به شما کمک می‌کند تا با آمادگی بیش‌تری در این مصاحبه حاضر شوید. حتا می‌توانید با حدس زدن پرسش‌هایی که ممکن است در یک مصاحبه‌ی استخدامی (در شرکتی مانند نگارنوین که ارایه‌ی کننده‌ی خدمات اینترنت است)، از شما پرسیده شود، مناسب‌ترین پاسخ‌ها را برای پرسش‌های احتمالی بیابید.

با ظاهری مرتبط در جلسه حاضر شوید و از افراط و تفریط‌ در کیفیت پوشش پرهیز کنید. ظاهر شما می‌تواند اولین نشانه از طرز تفکر و شیوه‌ی اندیشیدن شما باشد. بنابراین خود را همان‌گونه که هستید نشان دهید.

اعتماد به نفس و تسلط خود را برای حضور در جلسه‌ی مصاحبه تقویت کنید. افراد حاضر در این جلسه انسان‌هایی همچون شما هستند، تنها با تجربه‌ها و اندیشه‌های متفاوت.

هنگام حضور در جلسه به دقت به پرسش‌هایی که از شما می‌شود گوش کنید و سپس تنها در دامنه‌ی موضوع به پرسش‌ها پاسخ دهید. بکوشید جواب‌های‌تان کوتاه، کامل و در عین حال قاطع باشد. اگر پاسخ سوالی را نمی‌دانید، بدون منحرف کردن بحث و کشاندن موضوع به حاشیه، به صراحت اعلام کنید که اطلاعی درباره‌ی پرسش یاد شده ندارید و این فرصت را ایجاد کنید تا با مطرح شدن پرسش‌های بیش‌تری، توان‌مندی‌های اصلی شما نمایان شود. اطلاعاتی که در خلال پاسخ‌های‌تان به مصاحبه‌کنندگان می‌دهید، باید دقیق، صادقانه و موجز باشد. با کشاندن مسیر مصاحبه به حاشیه‌ها، تنها شانس خود را برای پذیرفته شدن در مصاحبه کم‌رنگ خواهید کرد.

 

فرم استخدام :

برای استخدام لطفا فرم مقابل را پر کنید و برای ما ارسال کنید

[contact-form-7 id=”2904″ title=”استخدام”]